Aktualności

Kinga Rusin prowadzącą "Agenta" w TVN!
Kinga Rusin  Foto: East News/archiwum TVN
Sprawdźcie szczegóły!

Jeden z najpopularniejszych programów w historii telewizji wraca w nowej odsłonie do TVN. Bohaterami „Agenta” będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej. Nie zabraknie łamigłówek, które będą musieli rozwiązać bohaterowie programu, żeby realizować powierzone im misje.

Kim jest "Agent"? To jeden z uczestników, sabotujący działania grupy i utrudniający wykonywanie zadań. "Agent" walczy o to, by nie zostać zdemaskowanym do końca trwania programu. Show wygrywa uczestnik, który będzie potrafił trafnie wytypować, kto był „Agentem” i działał na niekorzyść grupy.

„Agenta” poprowadzi Kinga Rusin, która wraz z uczestnikami wyjedzie wkrótce do RPA. Pomoże im się zmierzyć z ekstremalnymi warunkami życia i walką z własnymi słabościami. Rolą prowadzącej będzie też przydzielanie zadań i zadawanie pytań dotyczących "Agenta", na podstawie których eliminowani będą kolejni uczestnicy show.

Przypomnijmy, "Agent" był jednym z pierwszych programów typu reality show w polskiej telewizji, emitowanym w latach 2000-2002. Zobaczcie podsumowanie "Agenta", jakie wyemitowaliśmy w "Dzień Dobry TVN" z okazji jego 10-lecia:

10-lecie "Agenta" w TVN!
10-lecie "Agenta" w TVN!
Wideo: "Dzień Dobry TVN"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Tak 10 lat temu. Pierwszy Agent był w 2000 roku

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   tvnpix