Odcinek 10
AGENT EP10  
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

 

Dziesiąty  odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się na terenie Sierra de la Ventana, w prowincji Buenos Aires.

W tym odcinku uczestnicy muszą wykazać się dobrą orientacją w terenie i zmysłem taktycznym. Zostaną podzieleni na 2 grupy – pierwsza – 2-osobowa ma za zadanie przejście wyznaczonej trasy i zostawienie pozostałym wskazówek dotyczących drogi. Idąc po lesie w widocznych miejscach rozwieszają wstążki. Kolejne osoby pojedynczo przechodzą trasę. Nie znają kolejności w jakiej będą wykonywać zadanie, wiedzą tylko, że zostawione przez pierwszą grupę wstążki należy przynieść na metę. Jeśli więc osoba, która pierwsza przejdzie trasę zbierze zbyt dużo wskazówek, kolejni uczestnicy mogą nie znaleźć ścieżki i zadanie nie zostanie zaliczone.

Na tym etapie gry liczy się nie tylko zarabianie pieniędzy, ale też zdobywanie informacji i szukanie sposobów, by rozgryźć zagadkę, kto jest Agentem. Kolejna konkurencja będzie dla nich okazją do zdobycia nagród, które znacząco mogą wpłynąć na ich los w programie i wynik testu. Do zdobycia będą nie tylko jokery, ale też absolutna nowość – po raz pierwszy w programie – czarny joker, który wyzeruje jokery użyte podczas testu przez wszystkich pozostałych uczestników. W 16 kwadratowych polach znajdą się skrytki, a każdej z nich jedna nagroda. Uczestnicy po kolei będą układać boki kwadratu. Osoba, która ułoży ostatni bok i zamknie pole - zdobywa nagrodę.

Przed uczestnikami także cotygodniowy test wiedzy o Agencie. Czy poprzednia konkurencja wpłynie na jego wynik? Jak co tydzień jeden uczestnik opuści program.

 

PRZEDPREMIEROWO: Jarek okłamał Alana w szczerej rozmowie
PRZEDPREMIEROWO: Jarek okłamał Alana w szczerej rozmowie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 9
Następny odcinek:

Odcinek 9