Odcinek 11
AGENT EP11 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Do jedenastego odcinka programu „Agent – Gwiazdy” dotarli uczestnicy, którzy są najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem. Czekają na nich 3 zadania. Czy w grze o pieniądze i przetrwanie będą współpracować, czy postawią na indywidualne korzyści?

Przed nimi nauka strzelania z łuku. Nie wiedzą w jakim celu trenują i co mogą zyskać, jeśli nauczą się trafiać w sam środek tarczy.

Po treningu zostają podzieleni na dwie grupy. Pierwsza zagra w El Pato. To tradycyjna argentyńska gra, rozgrywana konno. Polega na przewiezieniu koszyka z gęsią z jednego miejsca na drugie. Na tę grupę czyhać będą gauchos – południowoamerykańscy pasterze bydła, starający się przechwycić gęś. Gwarancją sukcesu tej grupy będzie nie tylko dowiezienie gęsi na linię mety, ale także wykonanie zadań czekających na nich po drodze. Druga grupa w towarzystwie ornitologa uda się na „polowanie” na ptaki. Aby zdobyć pieniądze, muszą sfotografować określony gatunek ptaków – im trudniejszy do spotkania, tym większa wygrana kwota.

Podział na grupy w kolejnej konkurencji rozstrzygnie strzelanie z łuku, a gra nie będzie toczyć się o pieniądze, ale równie ważne w programie informacje i immunitet. Uczestnicy, którzy najgorzej strzelili z łuku walczą o pamiętniki swoich kolegów, skrupulatnie wypełniane od początku programu. Muszą przyciągnąć nad brzeg jeziora tratwę, na której znajdują się pamiętniki. Osoba, która oddała najcelniejszy strzał, teraz trafiając płonącą strzałą w tratwę zdobędzie immunitet, a uczestnik z drugim w kolejności wynikiem, trafiając płonącą strzałą w tratwę, pozbawia pozostałych immunitetu oraz możliwości przeczytania pamiętników. Każdy ma więc swój jasno określony, indywidualny cel.

Czy komuś uda się zdobyć immunitet, czy pamiętniki pełne informacji o Agencie znajdą się w rękach rywali? Od tego z pewnością zależeć będzie wynik testu wiedzy o Agencie. Jak co tydzień jedna osoba opuści program i wróci do Polski.

PRZEDPREMIEROWO: Jarek Kret strzela z łuku, pozostali jedzą słodycze
PRZEDPREMIEROWO: Jarek Kret strzela z łuku, pozostali jedzą słodycze

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

I kto jest agentem?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   zamknij
   Odcinek 10
   Następny odcinek:

   Odcinek 10