Odcinek 4
AGENT EP 4 SOFT 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Czwarty odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé.

W pierwszym zadaniu uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy będą musieli, stosując się do pozostawionych wskazówek, dotrzeć na czas do linii mety. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także, pierwszy w tej edycji programu, immunitet. Czy obie grupy dobiegną na czas? Czy odnajdą wszystkie koperty? Czy wreszcie Agentowi uda się zmylić trop i sprowadzić pozostałych na złą drogę?

Po wyczerpującej pierwszej konkurencji na uczestników czeka... dzień relaksu, który zwieńczy kolacja z gościem specjalnym. Podczas gdy grupa będzie odpoczywać nad basenem, czworo ochotników otrzyma od Kingi specjalne zadania - testowanie wina oraz gotowanie pod okiem specjalistów w obu dziedzinach. Zdobytą wiedzę uczestnicy wykorzystają, pełniąc role kucharzy i kelnerów podczas uroczystej kolacji. Spotkanie będzie oczywiście kolejną okazją do zarobienia pieniędzy - uczestnicy otrzymają koperty z indywidualnymi zadaniami.

Jak co tydzień test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto okazał się najsprawniejszym obserwatorem grupy i czyje przypuszczenia się potwierdziły. Program opuści kolejny uczestnik.

Zobaczcie fragment czwartego odcinka "Agent - Gwiazdy". Premiera 7 marca o 21.30 w TVN!


PRZEDPREMIEROWO: Niecik do Andersza: "Zamknij p..., k..."
PRZEDPREMIEROWO: Niecik do Andersza: "Zamknij p..., k..."

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Niecik wstyd mi za takie osoby (jestem z Podlasia, ale dawno nie słyszałam takich żenujących tekstów), Odeta zachowała się jak kobieta z klasą.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   zamknij
   Odcinek 3
   Następny odcinek:

   Odcinek 3