Odcinek 7
AGENT EP7 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Siódmy odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się w Buenos Aires. Pierwsze zadanie będzie wymagało od uczestników znajomości geografii, ale też refleksu, decyzyjności i szybkości. Podróżując metrem będą musieli właściwie ocenić odległości, jakie dzielą wybrane miasta od stolicy Argentyny.

W kolejnym zadaniu z samego centrum miasta uczestnicy przeniosą się do opuszczonej, starej garbarni. Skuci w kręgu łańcuchem będą mogli zdecydować, czy zarobią pieniądze dla grupy, czy też zadbają tylko o siebie. Każdy stanie przed wyborem: klucz lub immunitet. Jeśli ktoś wybierze klucz - może spokojnie uwolnić się z kręgu, jechać na kolację z Kingą i spędzić noc w hotelu. Jeśli zaś wybierze immunitet, zaprzepaści szansę na wygraną w zadaniu i razem z resztą grupy spędzi noc w opuszczonej garbarni.

Na tym etapie gry sentymenty odchodzą na dalszy plan. Udowodni to także kolejne zadanie – paintball, w którym jeden z uczestników będzie strzelcem polującym na resztę grupy. Stawką w tej walce są nie tylko pieniądze, ale także gwarantujący przejście do kolejnego odcinka immunitet.

Jak co tydzień odcinek zwieńczy test wiedzy o Agencie. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi odpadnie z programu i wróci do Polski.

Strategiczne decyzje i pokusa nietykalności
Strategiczne decyzje i pokusa nietykalności

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 6
Następny odcinek:

Odcinek 6