Odcinek 8
AGENT EP8 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W grze pozostało siedmioro uczestników. Wśród nich sabotujący zadania Agent.

W ósmym odcinku uczestnicy podzieleni na dwie grupy będą musieli odnaleźć groby argentyńskich bohaterów i kompletując treść instrukcji, dotrzeć na miejsce spotkania z Kingą Rusin. Ponieważ groby rozmieszczone są w różnych dzielnicach Buenos Aires, grupy na starcie otrzymają pieniądze, które pomogą im poruszać się po mieście i jednocześnie będą ważną wskazówką. Wiedzą jednak, że w tym zadaniu powinni oszczędzać i wybierać jak najtańsze rozwiązania. Ich działanie postara się skoordynować wybrana osoba, która będzie musiała rozwiązać pewną zagadkę i jako jedyna otrzyma możliwość komunikacji z obiema grupami.

Uczestników czeka także spotkanie twarzą w twarz z… Agentem. Jeśli ktoś udzieli poprawnych odpowiedzi na pytania w hotelowej windzie, dotrze na piętro, na którym czeka Agent. On również będzie miał szansę pokrzyżować szyki innym i utrudnić zdobycie pieniędzy w kolejnym zadaniu.

Tym razem część uczestników spędzi popołudnie w restauracji, a pozostali na siłowni będą musieli spalić dokładnie tyle kalorii, ile zjedzą ich koledzy. Jedynie grupa na siłowni wie, na czym polega zadanie. Wizyta w restauracji kontra morderczy trening – jak taki podział zadań wpłynie na relacje w grupie? Czy osłabi założone sojusze?

Cotygodniowy test wiedzy o Agencie pokaże, czy uczestnicy zaufali właściwym osobom i czy Agentowi udało się uśpić ich czujność. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi opuści program.

Sojusz czy spisek, która strategia jest najlepsza w "Agencie"?
Sojusz czy spisek, która strategia jest najlepsza w "Agencie"?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 7
Następny odcinek:

Odcinek 7