Odcinek 9
AGENT EP9  
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Dziewiąty odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozgrywa się w malowniczej prowincji Buenos Aires na terenie Sierra de la Ventana.

Na uczestników czeka zjazd tyrolką. Będą musieli nie tylko pokonać lęk wysokości, ale także wykazać się pamięcią i spostrzegawczością, bowiem pod nimi znajdą się zdjęcia z dzieciństwa uczestników, którzy w poprzednich odcinkach odpadli z gry. Należy bezbłędnie odgadnąć kogo przedstawiają fotografie i w jakiej kolejności były ułożone.

Kolejne zadanie będzie wymagać skutecznej komunikacji i… zdolności plastycznych. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy. Pierwsza – widzi obrazy i jak najdokładniej opisuje je grupie drugiej. Uczestnicy z tej grupy starają się odtworzyć dzieło na postawie przekazanych im informacji. Zadaniem grupy trzeciej jest poprawne przyporządkowanie do pierwowzoru obrazów stworzonych przez ich kolegów.

Im bliżej do finału, tym bardziej słabnie wzajemne zaufanie uczestników i wzrasta ich czujność, niezbędna podczas testu wiedzy o Agencie. Tym razem udzielenie największej liczny błędnych odpowiedzi nie musi być jednoznaczne z odejściem z programu. Uczestnicy indywidualnie otrzymają od Kingi informację o wyniku ich testu. Osoba odpowiadająca najgorzej z taką wiedzą przystąpi do gry, w której odpowiednia strategia i odrobina sprytu może spowodować, że ktoś inny odpadnie z programu.

Wrogowie pogodzą się w Agencie?
Wrogowie pogodzą się w Agencie?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 8
Następny odcinek:

Odcinek 8