Odcinek 1
AGENT_III 1 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Trzecia edycja programu „Agent – Gwiazdy” zaskakuje już od pierwszych minut. Tym razem na czternaścioro uczestników czeka wizyta w hałaśliwym i malowniczym Hongkong.
Psychologiczna rozgrywka z Agentem i własnymi słabościami zacznie się sprawdzianem na wysokości - 300 metrów nad ziemią. W porywach wiatru, uczestnicy będą musieli wykazać się nerwami ze stali. Cokolwiek się nie stanie, pamiętać należy o jednym – Agent rozpoczął już swoją grę. Pytanie, czy pozostali uczestnicy również.
Druga konkurencja odcinka pozwoli uczestnikom poznać się bliżej z mieszkańcami Hongkongu. Aby nie było zbyt łatwo, komunikacja z nimi będzie przebiegała wyłącznie w języku chińskim. Dobrani w pary i wyposażeni w słowniki, przymusowi poligloci wyruszą w szaloną pogoń ulicami miasta. O tym, ile pieniędzy zdołają zdobyć, zadecydują spryt, spostrzegawczość i oczywiście działania Agenta.
Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Pierwszy raz w historii programu test wiedzy o Agencie zostanie przeprowadzony zupełnie inaczej niż dotychczas. Uczestnicy będą musieli na część pytań odpowiedzieć prosto po wylądowaniu w Azji. Nie zmieni się natomiast jego konsekwencja – uczestnik, który udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, opuści program.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij