Odcinek 11
agent_III_odc11 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Jedenasty odcinek programu „Agent – Gwiazdy” to zmagania najbardziej wytrwałych uczestników trzeciej edycji. To właśnie oni są najbliżej odpowiedzi na kluczowe pytanie – kto jest Agentem? Na tym etapie gry widać także, że każdy z nich stara się działać samodzielnie. Nikomu nie można ufać.

Pierwsze zadanie zaskoczy grupę pobudką skoro świt. Wszyscy zostaną przetransportowani do podnóża wulkanu, a następnie rozpoczną trudną i niebezpieczną wspinaczkę. Po żmudnej wędrówce czekać na nich będzie koperta z dalszymi instrukcjami. Kto uda się na poszukiwanie wartościowych fantów? Czy Agent zdoła wprowadzić zamęt?

Podczas drugiej konkurencji powrócą wspomnienia z pierwszych chwil w programie, gdy zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Teraz zadaniem uczestników będzie odtworzenie pozycji, które wówczas przyjęli – zarówno własnych, jak i tych, którzy już odpadli – w specjalnym pomieszczeniu z zamontowanymi kamerami.

Na koniec czeka ich wizyta w świątyni z wieloma schodami. Zadanie polegać będzie na ustaleniu wspólnej jednostki miary i zmierzeniu za pomocą sznurka odległości schodów w dwóch grupach – jedna grupa mierzyć będzie od góry, druga zaś od dołu. Czy to zadanie może się powieść mimo gry prowadzonej przez Agenta?

Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program i wróci do Polski.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 10
Następny odcinek:

Odcinek 10