Odcinek 12
agent_III_odc12_AUD 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W półfinałowym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” pozostajemy w balijskim Ubud. W rozgrywce bierze udział już tylko czwórka uczestników. Wśród nich jest Agent, który do ostatniej chwili próbował będzie prowadzić własną grę i przechytrzyć pozostałych.

Uczestników czekają trzy wyjątkowe konkurencje. Pierwsza z nich to gra w błocie oparta na zasadach klasycznego „Sapera”. Grupa będzie musiała wykazać się logiką i odgadnąć, które pola błotnej szachownicy zawierają niebezpieczeństwo, które zaś fanty.

Drugie zadanie polegać będzie na odnalezieniu fragmentów mapy skarbów ukrytych na terenie parku. Jeśli uczestnikom uda się tego dokonać, będą mogli połączyć fragmenty i wyruszyć na poszukiwania nagrody.

Trzecie zadanie wyjaśni jedną z największych zagadek programu – tajemnicze puzzle. Każdy indywidualnie będzie próbował zlokalizować skrzynię ukrytą nieopodal świątyni. Jednak spostrzegawczość w poszukiwaniach to nie wszystko. Aby dostać się do wnętrza skrzyni, trzeba będzie posiadać wiedzę, którą dają puzzle.

Finałowy test wiedzy o Agencie rozwieje wszystkie wątpliwości. Kto zostanie zwycięzcą tej edycji? Kim jest Agent?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 11
Następny odcinek:

Odcinek 11