Odcinek 2
agent_3_odc2 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W drugim odcinku programu „Agent – Gwiazdy” pozostajemy w tętniącym życiem Hongkongu. Czy Agentowi uda się pomieszać szyki pozostałym? Z pewnością będzie miał ułatwione zadanie – wydarzenia ostatniego odcinka ewidentnie rozłamały grupę.
Podczas pierwszej konkurencji uczestnicy zostaną podzieleni na rowerzystów oraz wspinaczy. Będzie to wyzwanie zarówno dla ich kondycji, jak i intuicji, ponieważ aż do ostatnich chwil nie będą wiedzieć, na czym dokładnie polegać ma ich zadanie.
Temat przewodni dwóch kolejnych konkurencji to przekazywanie informacji. Uczestników czeka gra na młyńskim kole w wesołym miasteczku, wesoło jednak wcale nie będzie… Skuteczna komunikacja zdecydowanie nie stanowi ich mocnej strony, a teraz dodatkowo utrudnią ją stres, uciekający czas i nieufność współtowarzyszy. Trudne okaże się także zadanie z panoramą nocnego Hongkongu w tle, polegające na przesyłaniu sygnałów świetlnych.
Czy uda im się połączyć siły w imię wspólnego dobra? Czy może Agent nie przepuści nadarzającej się okazji, by utrzymać chaos?
Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program. Tym razem jednak bezpośrednio przed nim uczestnicy będą mogli zyskać cenne nagrody… o ile tylko dobrze sobie wszystko rozplanują.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 1
Następny odcinek:

Odcinek 1