Odcinek 5
agent_3_odc5 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W piątym odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy opuszczą nadmorskie Sanur i przeniosą się w głąb lądu, do krainy pól ryżowych – Bedugul.

Zmęczeni podróżą i nieustającymi konfliktami zmierzą się z trzema zadaniami, podczas których zamęt siał będzie nie tylko Agent. Grupa podzieli się na dwa obozy – kobiet i mężczyzn, między którymi toczyć się będzie zajadła walka płci.

Wieczorem po przyjeździe do Bedugul Kinga wyśle uczestników w tajemnicze miejsce. Każdy uda się tam samotnie, a co więcej – bez słowa wyjaśnienia. Zagadkę trzeba będzie rozwiązać w pojedynkę. W samotni dodatkowo czekać będzie nagroda za spostrzegawczość. Wyjaśnienie całej wycieczki nastąpi dopiero o poranku następnego dnia.

Kolejna konkurencja to test dla zmysłu obserwacji i umiejętności komunikacyjnych. Uczestnicy podzielą się na dwie grupy. Jedna z nich dostanie aparat fotograficzny i wytyczną, by przejechać na pikapie z punktu A do punktu B. To, ile uda im się zarejestrować szczegółów, będzie kluczowe, gdy do zadania przystąpi grupa druga. Zadaniem drugiej grupy będzie bowiem dołączyć przed upływem 90 minut do pierwszej tylko na podstawie ustnych wskazówek.

Na koniec Kinga przygotuje dla uczestników grę „kto pierwszy, ten lepszy”, w której do zgarnięcia będą cenne jokery. To jednak nie wszystko. Jeśli uczestnicy zdecydują się na współpracę i wybiorą dobro grupy ponad dobro osobiste, być może w tym odcinku nikt nie będzie musiał żegnać się z programem. Czy uczestnicy zdecydują się na taki układ? I co na to Agent?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 4
Następny odcinek:

Odcinek 4