Odcinek 6
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W szóstym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy pozostają w balijskim Bedugul. Przed nimi trzy konkurencje, podczas których liczyć się będą przepływ informacji, współpraca oraz kontrolowanie poczynań pozostałych.

Pierwsze zadanie rozegra się w sielskiej scenerii –  w potoku pośród pól ryżowych. Uczestnicy otrzymają od Kingi pęk kluczy, za pomocą którego będą otwierać porozrzucane tu i ówdzie skrzynki i walizki. Jedne z nich skrywać będą pieniądze, inne jokery, a jeszcze inne – kolejne klucze. Problem w tym, że na wykonanie zadania dostaną niewiele czasu, a pęku kluczy nie można rozerwać. Czy mimo kłótni uda im się zjednoczyć, zarobić pieniądze i jednocześnie skontrolować poczynania Agenta?

Na tym etapie gry każda informacja jest na wagę złota. Zwłaszcza w zadaniu, w którym zostaje się pozbawionym jednego ze zmysłów i zdanym na pomoc innych. A tak właśnie wyglądać będzie zabawa w trzy małpki: ślepą, głuchą oraz niemą. Uczestnicy w trzyosobowych grupach będą musieli ruszyć do dżungli w poszukiwaniu konkretnych gatunków owoców. Oczywiście ślepy nie będzie mógł ich zobaczyć, a niemy o nich opowiedzieć.

Gra toczy się o każdej porze dnia i nocy. W tym odcinku uczestnicy przekonają się o tym aż nadto. Ich zadaniem będzie rozbić obóz na polanie nad jeziorem Tamblingan w dżungli, przetrwać noc i nie dopuścić do wygaśnięcia ognia. Czy podołają, czy górę weźmie zmęczenie? A może okoliczności sprawią, że zawiążą się nowe sojusze?

Na koniec test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 5
Następny odcinek:

Odcinek 5